Žebříčky

Žebříčky jsou nedílnou součástí celé hry, kde se můžete porovnávat s ostatními hráči, postavami a aliancemi. Můžete je najít přímo ve hře pod odkazem žebříčky nebo i mimo hru zde a opět pod odkazem žebříčky z hlavní stránky hry. Tyto statistiky také můžete ukázat svým kámošům a známým.

V každém žebříčku najdete vždy základní informace o postavách, hráčích, aliancích nebo městech a samozřejmě také jejich pořadí. Jednotlivé žebříčky jsou popsané níže.

Žebříček postav

Postavy se mohou srovnávat ve třech "parametrech". Tím prvním je věhlas, který získáte souboji s jinými postavami v aréně, druhým jsou body za úkoly, zkráceně BÚKy, které získáte vždy splněním hlavních úkolů v objektech. (Více u úkolů). Posledním parametrem je počet vlastněných měst, které získáte dobývacími útoky. Hlavní srovnání je pak podle celkového skóre, které je dané prostým součtem všech jednotlivých parametrů.

Žebříček hráčů

Hráči se srovnávají ve stejných parametrech jako postavy a to tak, že všechny parametry jsou odvozeny od ovládaných postav. Věhlas hráče se rovná maximální hodnotě věhlasu libovolné postavy.

  • BÚKy jsou součtem BÚKů u všech ovládaných postav.
  • Body měst je součet všech bodů měst, kde je libovolná postava hráče vůdcem.
  • Tento Žebříček je přepočítáván jen každé dvě hodiny, takže se pořadí v žebříčku nemění okamžitě po každé výhře.

Hlavním parametrem je opět skóre, které je jako v předchozím případě dané prostým součtem všech parametrů.

Žebříček aliancí

Stejně tak i aliance se srovnávají ve stejných třech parametrech. Věhlas získávají aliance souboji s jinými aliancemi, které mohou vyzývat na souboje. Body za úkoly získávají podobně jako postavy plněním aliančních úkolů. A počet měst je spočítán jako součet všech měst, kde jsou členové aliance vůdci.

Hlavním parametrem je také skóre, které je ve všech případech dané prostým součtem všech parametrů.

Žebříček měst

V poslední řadě se mezi sebou mohou porovnávat i samotná města. Ty se řadí pouze podle bodů, které se počítají jakou součet všech levelů budov ve městě a počet všech postav, které mají dané město jako domovské.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.