Alianční úkoly

Aliančních úkolů se může zůčastnit libovolný počet hráčů z aliance. Může se jednat jak o úkol s jednotkama, tak bez jednotek. O jaký typ se jedná se vždy dočtete v detailu úkolu. Na rozdíl od předchozích úkolů neprobíhají alianční úkoly okamžitě ale je nutné nejprve založit útok, do kterého se přihlásí další členové aliance a teprve po té je možné vyvolat útok. Ten je možné vyvolat kdykoli, když budete spokojeni s účastníky.

Alianční úkoly jsou k dispozici pouze v detailech objektů. Nikdy se nenachází na mapě. V detailu je vždy napsáno, že se jedná o alianční úkol.

Alianční úkoly jsou ze všech typů nejnáročnější. Jen málokdy jej splní pouze jeden hráč. Úkol je splněn pokud na konci souboje přežije alespoň jedena postava nebo jedna jednotka, která se účastnila útoku.

Jak útok založit?

Aby bylo možné útok založit, tak je nutné mít splněné všechny osobní úkoly i úkoly s jednotkama, které mají stejnou nebo menší úroveň jako úkol, který chcete splnit. Nemusíte je však mít splněné vy sám ale kdokoli z aliance. Jestliže se v nějakém objektu nachází jeden úkol s jednotkama a jeden základní úkol. Tak stačí aby úkol s jednotkama splnil hráč 1. Úkol s jednokama hráč 2. A vy pak můžete vyvolat alianční úkol.

Útok může být založen pouze v objektu, ve kterém se tento alianční úkol nachází. Ostatní hráči se pak mohou přihlašovat na stránce aliance / útoky.

Alianční útok může založit kdokoli z aliance ale spustit jej může pouze správce nebo někdo s vyšší hodností (Vůdce a zástupce). Stejně tak smazat jej může pouze správce.

Odměny za alianční úkoly

Odměna, která je vypsaná u aliančního úkolu je rozdělena tímto způsobem:

  • BÚKy připadnou vždy alianci do aliančního žebříčku. Nezíská je žádný hráč.
  • Peníze, diamanty a věci připadnou postavě, která útok založila bez ohledu na to jestli přežije nebo ne.
  • Zkušenosti získá vždy postava, která útok založila. Ostatní postavy získají zkušenosti jen tehdy když útok přežijí.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.