Výroba věcí

V této hře se nemusíte omezovat jen na věci, které si koupíte ale můžete si nechat vyrobit věci na míru. To můžete udělat ve všech výrobnách. Jejich seznam najdete v v přehledu budov.

Narozdíl od koupě, kdy potřebujete jen peníze, tak při výrobě musíte mít všechny potřebné suroviny a navíc i peníze. Při výrobě na míru si sami určíte jaké vlastnosti bude věc přidávat. Čím více vlastností to bude, tím bude zbraň dražší a tím více musíte mít zkušeností pro její nošení. Zároveň musí i mistr umět takovou věc vyrobit.

Ve výrobnách si můžete nechat vyrobit i věci, které nebudou pro Vás. Jestliže chcete věci používat vy sami, tak si vždy dávejte pozor jestli máte dostatek zkušeností abyste mohli pak zraň nosit. Při změně vlastnosti se vždy dozvíte kolik bude zbraň stát a kolik zkušeností musí mít její nositel.

Znalosti mistra a úspěšnost výroby

Jakmile se mistr naučí nějaku věc vyrobit, tak je jeho úspěšnost výroby pouze 70% +- 5%. To znamená že i přesto, že si nastavíte nějakou vlastnost například na 100, tak ve výsledku může být i 65. Jestliže chcete dosáhnout lepší úspěšnosti, tak musíte investovat i více výzkumných bodů a naučit mistra věc lépe vyrábět. Každá věc může mít 5 stavů:

  • Nenaučená - Nelze ji vyrobit ale může se objevit jako věc k zakoupení.
  • Naučená - Lze ji vyrobit s úspěšností 65-75%. Mistr se může naučit vyrábět navazující věci. Učení stojí 3 body.
  • První vylepšení - Lze vyrobit s úspěšností 75-85%. Stojí jeden bod.
  • Druhé vylepšení - Lze vyrobit s úspěšností 85-95%. Stojí dva body, pokud máte už první vylepšení tak jen jeden.
  • Třetí vylepšení - Lze vyrobit s úspěšností 95-105%. Stojí tři body, pokud mátě obě předchozí vylepšení, tak jen jeden.

Úprava věcí

Kromě opravy si můžete také každou věc upravit dle potřeby. (Například koupíte-li si nějakou věc na trhu). Úprava vlastností se řídí stejnými pravidly jako její výroba. S tím že cena úpravy roste ať nějakou vlastnost zvyšujete nebo snižujete. Pokud je již věc opotřebena, tak během úpravy dojde také k její opravě a cena bude o tuto opravu vyšší.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.