Trh a nákup věcí

Trh je budova, která má oproti jiným nejvíce možností, proto je jen této budově věnovaná samostatná stránka nápovědy. Jedná se o jednu z klíčových budov celého města. Detil trhu obsahuje 7 záložek, na kterých můžete provádět různé akce.

  • Řemeslníci - Toto je výchozí záložka. Jsou zde shrnuté nabídky všech řemeslníků, kteří jsou ve městě. Díky tomu nemusíte procházet jednotlivé budovy jako jsou kovárna, koželužna, dílna apod.
  • Nákup surovin - Na tomto místě můžete kupovat suroviny přímo z trhu za peníze. Čím více surovin nakoupíte tím budou příště dražší.
  • Prodej surovin - Tady můžete naopak své suroviny prodávat za peníze. Čím více jich prodáte tím nižší kurz bude. Kurzy nákupu a prodeje se vzájemě ovlivňují. Čím více suroviny nakoupíte tím dráž jí pak můžete také prodat.
  • Městský trh - Na tomto místě najdete věci jiných hráčů, které vidí jen hráči v daném městě.
  • Alianční trh - Na tomto místě najdete věci jiných hráčů, které vidí jen hráči ve stejné alianci.
  • Globální trh - Na tomto místě najdete věci jiných hráčů, které se prodávají po celém světě.
  • Prodej věcí - V této záložce můžete vložit své věci na trh. A vidíte zde přehled vlastních věcí na trhu.

Při vkládání věci na trh si určíte cenu za jakou danou věc prodáváte a vyberete si trh na jakém má být nabízena (Mestský, Alianční, Globální). Na trhu mohou být věci neomezeně dlouho ale můžete nabízet maximálně 10 věcí. Více trhovec nepříjme. Když si někdo Vaši věc koupí, tak okamžitě dostanete stanovenou cenu a věc z trhu zmizí.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.