Město

Města jsou speciální objekty na mapě. Na rozdíl od ostatních v jejich detailech nenajdete jen seznam úkolů ale další budovy, které můžete různými způsoby využívat. Život Vašeho hrdiny se bude odehrávat vždy v nějakém městě. Budete si zde kupovat své vybavení, trénovat, vydělávat peníze, kupovat koně a vykonávat mnohé další činnosti.

Domovské město

Ve hře si můžete zvolit jaké město bude Vaše domovské. Z počátku je vašim domovským městěm jedno z hlavních měst ve hře. Později je lepší zvolit si takové město, kde sídlí vaše aliance nebo takové, kde se nejčastěji vyskytujete. Jakmile si své domovské město určíte, tak jej nemůžete po další 3 dny změnit.

  • V domovském městě můžete využívat sklady.
  • Když se fyzicky nacházíte v domovském městě, tak nemůžete být napadeni jinými hráči.
  • Daně - Ze všech peněz, které si vyděláte. Ať už formou úkolů nebo práce zaplatíte určité procento svému městu. Kolik to bude se liší město od města.

Lidé ve městě

V menu na pravé straně najdete ikonu "lidé ve městě". Na tomto místě najdete seznam všech postav, které se nachází ve městě nebo plní úkoly v okolí města. Pokud tyto postavy nejsou v domovském městě, tak je můžete přepadnout a získat část jejich peněz nebo surovin. Více informací najdete v nápovědě o soubojích postav.

Úkoly

Další položkou menu jsou úkoly. Tady najdete seznam dostupných úkolů rozčleněných do deseti skupin po jednotlivých levelech. Abyste mohli vyzvat některého z nepřátel, tak musíte mít vždy splněné všechny úkoly v okolí města. Více je popsáno v menu úkoly.

Útoky

Na stránce s útoky najdete přehled všech útoků, které jsou vedeny na toto město. Jestliže jste hrdina nebo vůdce, pak tady můžete založit a spravovat svůj útok na toto město. Když už je útok založen, pak se zde musí další zájemci o spoluúčast na útoku také přihlásit aby se ho účastnili.

Jestliže jste správce tohoto města, tak zde naopak můžete založit obranu města a všichni obránci se také musí přihlásit aby se obrany města zůčastnili.

Více o útocích na město najdete v nápovědě o Bitvy o města.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.