Rozcestník

Hned vedle ikonky mapy najdete rozcestník. Zde se zobrazí přehled všech dostupných světů, poloha všech Vašich postav v jednotlivých světech a také se zde můžete teleportovat jinam.

Všechny světy lze rozdělit na malé a velké.

Malé světy mají rozsah úkolů jen 10 levelů, uprostřed každého se nachází portál a ve výchozím stavu se na nich nenachází žádná města. Úkoly zde jsou organizované tak, že uprostřed mapy je nejmenší level a na okrajích jsou největší.

Velké světy mají rozsah úkolů od 30 do 10 levelů, uprostřed každého se nachází hlavní město a různě po světě jsou další města, které je možné dobývat. Úkoly jsou zde organizované tak, že na okrajích mapy mají úkoly nejnižší levely a uprostřed jsou nejtěžší.

Teleport do jiných světů

Pokud chcete vstoupit do některého ze světů, tak musí mít alespoň jedna z Vašich postav dostatečný level pro vstup. U každého světa je napsáno jaké levely úkolů se na něm nachází a level alespoň jedné z vašich postav musí být minimálně na úrovni nejnižšího levelu úkolu. Když jsou například na mapě napsány levely 30-55, tak alespoň jedna z vašich postav musí mít level 30 abyste mohl do tohoto světa vstoupit.

Kliknutím na svět se zobrazí menu s možnostmi "Zobrazit minimapu" a "Přesunout sem". Když si zobrazíte minimapu a následně do ní kliknete, tak si můžeze svět jen prohlédnout bez nutnosti se sem přesouvat. Pokud vyberete volbu přesunout, tak se zobrazí seznam dostupných měst, která ovládáte ve vybraném světě, a do kterých se můžete přemístit. Kliknutím na název města se již přesunete. Jestliže ve vybraném světě ovládáte jediné město, pak se seznam měst ani nezobrazí a přesunete se rovnou do jediného možného města.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.