Výstavba nového města

Pokud můžete stavět města, pak se při zobrazení mapy objeví také ikonka "Postavit město". Když na ní kliknete, tak se zobrazí nabídka pro výstavbu nového města na mapě, kde najdete informaci na jakých souřadnicích se město postaví. Cenu nového města a dobu výstavby. Pokud výstavbě nic nebrání, pak stačí kliknout na tlačítko postavit stavbu a výstavba bude zahájena.

Kromě požadavků na peníze a suroviny musí také nové město splňovat podmínku na dostatečnou vzdálenost od ostatních měst. Všechna města na mapě mohou být od sebe nejblíže na 5 polí. Abyste zjistili, kde je možné město postavit, tak je zde také volba "Zobrazit / Skrýt na mapě obsazené území". Po kliknutí na tuto volbu se na mapě zobrazí červená pole, kde není možné stavět. Abyste tato pole opět skryli je třebe znovu otevřít stránku "Postavit město" a znovu kliknout na tlačítko "Zobrazit / Skrýt na mapě obsazené území".

Ještě předtím než budete město stavět, tak je nutné se přemístit na pole, kde chcete město vybudovat. Město je vždy postaveno na pozici, kde se aktuálně aktivní postava. Jakmile město postavíte, tak je na 14 dní v ochrané lhůtě kdy nelze dobýt ani převzít nikým jiným. Jakmile tato doba uplyne, pak toto město může být kýmkoli dobyto.

Kdo a kdy může stavět město?

Primárně jsou pro stavbu měst určeni Vůdci (Viz. úděl postavy). Ti mohou na levelu 25 postavit první město, na levelu 50 druhé a na levelu 75 třetí. Výstavbu nového města je možné zahájit kdykoli během hry. Jestliže nějaký vůdce má level 75 a výš a za celou dobu nepostavil jediné město, tak může klidně postavit tři města hned po sobě.

Další možností jak postavit město je vybrat si možnost postavit město místo skillu (Viz Skilly). Toto může učinit jakákoli postava. Rytíř, vůdce i tulák. Volbou této varianty ale postava přichází o možnost vybrat si jiný skill na dané úrovni a v konečném důsledku bude mít méně skillů než jiné postavy, což ji může limitovat v dalších bojích.

Vlastnictví města

To že jsi město postavil právě ty ti nedává žádná privilegie pro jeho využívání a musíš si jej dobře bránit. Pokud jej někdo dobude, pak o něj příjdeš bez nároku na možnost jakékoli kompenzace. Pokud jako vůdce na levelu 25 postavíš nové město a někdo ho dobude, tak další budeš moci postavit opět až na levelu 50.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.