Mapa

O mapě jsem se již zmínil v části "úkoly", protože právě ty jsou jedny z nejdůležitějších míst, které na mapě najdete. Kromě úkolů zde také najdete města, která můžete dobýt nebo drancovat a jsou zde také dostupné akce, které může postava na mapě provádět. Je zde také zobrazena aktuální postava a její poloha na mapě.

Ovládání mapy

Ovládání mapy je vcelku intitivní. Vše se ovládá jen levým tlačítkem myši.

Kliknutí: Když kliknete na jakékoli místo na mapě, tak se zobrazí menu se seznamem možných akcí. Většina akcí se týká postavy a ta musí na dané místo vždy dojít. Když najedete myší na vybranou možnost, tak se zobrazí v horní části obrazovky kolik bude přesun stát energie. Kliknutím na vybranou možnost se akce provede.

Posunutí mapy: Mapa se posouvá tak, že na ni najedete myší, zmáčknete levé tlačítko, které nepouštíte a táhnete libovolným směrem. Během tažení se mapa posune.

Centrování postavy: Při prvním kliku na ikonku mapy v pravo dole se zobrazí naposledy zobrazená pozice mapy. Při druhém kliku se mapa vycentruje na aktuální postavu.

Minimapa

V pravo nahoře se nachází ikonka minimapy. Když na ní kliknete, tak se ukáže minimpa pro zobrazený svět. Najdete zde umístění Vaší postavy a přehled úkolů a měst v okolí. Minimapa se posouvá stejně jako hlavní mapa a kliknutím se zobrazí vybrané místo na hlavní mapě. Minimapa tedy slouží hlavně pro rychlý přesun pohledu na mapě.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.