Verbování jednotek

Jednotky lze naverbovat vždy v kasárnách ale každá kasárna může cvičit jen jeden typ jednotky, pokud jich chcete mít více, tak je také nutné navštívit více kasáren.

Jednotky můžete vždy verbovat pro svou postavu, za své peníze a suroviny. Pokud jste generál nebo správce města, tak můžete také verbovat jednotky pro město za peníze a suroviny od města.

Verbování jednotek pro svou postavu

Když si naverbujete jednotky pro svou postavu, tak se o ně musíte také postarat. Platit jim žold a obstarávat stravu. Více se dočtete v nápovědět o jednotkách. Jakmile je jednotka naverbována, tak jí najdete v přehledu postavy pod nadpisem "Jednotky čekající na převelení". To znamená, že Vám jednotka už patří a musíte se o ní starat ale ještě s ní nemůžete bojovat.

Abyste mohl s jednotkami bojovat, tak jí musíte přemístit k postavě. Když najedete myší na obrázek jednotky, tak se zobrazí tlačítko "Přesunout k postavě". Po kliknutí se zobrazí políčko, kde můžete přesunou vybraný počet jednotek k postavě. Jakmile to uděláte, tak už jednotky nemůžete nikdy přesunout zpět. V budoucnu je můžete pouze smazat.

Abyste mohli jednotku přesunout k postavě, tak musíte mít dostatek vůdcovských bodů. pro pěší jednotky platí že jedna jednotka = jeden bod. Pro jízdu jedna jednotka = 2 body.

Verbování jednotek pro město

Stejně jako v případě verbování jednotek postavou, tak i zde platí, že jakmile je jednotka naverbována, tak jí musíte platit žold a stravu. Rozdíl je, že žold neplatíte z prostředků postavy ale města. K jednotkám naverbovaných městem mají přístup jen generálové a správci. Jednotky najdete v detailu města kliknutím na ikonku jedotek po pravé straně.

Ihned po té co je jednotka naverbována se objeví v přehledu městských jednotek. Avšak stejně jako u postavy se nebude účastnit žádných soubojů. Aby byla jednotka bojeschopná, tak ji musíte přemístit na stráž.

Přemísťovaní městských jednotek je věnovaná celá kapitola zde.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.