Přesouvání jednotek města

Všechny jednotky, které patří městu se zobrazují v přehledu městských jednotek, kde se dostanete kliknutím na ikonku jednotky po pravé straně. Tady je můžete přesunout buď na stráž nebo jakékoli jiné postavě.

Jednotky přemístíte tak, že poprvé kliknete na obrázek libovolné jednotky, čímž dojde k jejímu označení. Podruhé kliknete na obrázek hrdiny nebo města. Objeví se menu pro přesun jednotek. Zde můžete buď ručně zapsat počet jednotek, který se má přesunout nebo počet změnit použitím táhla uprostřed.

Přesunutí k nové postavě

Pokud už nějaká postava má městské jednotky, tak je automaticky zobrazena v přehledu. Jestliže chcete přesunout jednotky nějaké postavě, která ještě žádnou jednotku nemá, tak je nejprve nutné ji vyhledat pomocí vyhledávacího pole na konci přehledu. Tam napíšete jméno postavy a po stisknutí tlačítka vyhledat se také zobrazí v přehledu postav.

Jednotky nelze nikdy přesunout přímo k postavě. Takto přesunuté jednotky přejdou pod přímou kontrolu vybrané postavy a jsou označeny jako čekající na přijetí. Teprve po té co je i postava přesune k sobě, tak je možné s nimi bojovat. V přehledu postavy se tyto jednotky zobrazí jako "Jednotky čekající na převelení" stejně jako je to v případě verbování.

Městské jednotky u postavy

Městské jednotky, které přesunete k libovolné postavě budou bojovat stejně jako její vlastní. Stejně tak může i postava platit těmto jednotkám žold a stravu. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že město může tyto jednotky kdykoli odvolat a nemůžete mu v tom nijak zabránit.

Jednotky nemůžete městu ani smazat. Smazáním dojte pouze k přesunutí jednotek do stavu "Čekajících na přesun", takže si můžete uvolnit prostor pro nové jednotky ale nemůžete takto poškodit město.

Jednotky na stráži

Jednotky na stráž přesunete stejně jako by se jednalo o postavu. Jen v tomto případě je omezen počet jednotek, které můžete přesunout. Počet jednotek, které můžete mít na stáži je uveden přímo v přehledu jednotek. Tento limit je odvozen od úrovně opevnění.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.