Jednotky

Kromě samostných postav je možné ve hře bojovat i s jednotkami. Jednotky mají stejné vlastnosti jako postavy a stejně tak musí být tyto vlastnosti uzpůsobeny podle povolání jaké vykonává. Jednotek je dohromady 5 druhů, které jsou uvedeny dále. V tomto seznamu je také uvedeno jaké povolání je pro danou jednotku klíčové.

  • Pěšák = Povolání rytíře. Má silnější útok proti kopiníkům o 40%.
  • Lučištník = Povolání lučištníka. Má silnější útok proti pěšákům a kopiníkům o 40% a kouzelníkům o 20%.
  • Kouzelník = Povolání kouzelníka.
  • Kopiník = Povolání rytíře. Má silnější útok proti jízdě o 40%.
  • Jízda = Povolání rytíře. Má silnější útok proti pěšákům a lučištníkům o 40% a kouzelníkům o 20%.

Více informací o tom jaké vlastnosti jsou vhodné pro konkrétní povolání najdete zde. A informace o vlastnostech najdete zde.

Žold jednotek

Když už máte jednotky naverbované, tak je musíte také živit a platit jim žold. Žold je stanoven na 20 stříbrných za každý level jednotky na den. A každá jednotka spotřebuje denně 1 kus jídla kromě jízdy, která spotřebuje 2ks na den.

Žold se společně se stravou vždy předplácí na několik dní dopředu. Nejdéle na 7 dní. U obrázku jednotky je vždy uvedeno na kolik dní jí zbývá žold. Po najetí myši na toto číslo se objeví odkaz pro zaplacení žoldu. Pokud nemají jednotky zaplacenou stravu a žold, tak začínají desertovat.

  • První den bez žoldu uteče 10% jednotek.
  • Druhý den bez žoldu uteče dalších 20%.
  • Třetí den 30%.
  • A čtvrtý den utečou všechny zbývající.

Boje s jednotkama

Jednotky se účastní pouze některých soubojů a některých úkolů. Více o úkolech si můžete přečíst zde a více o soubojích zde. Jakmile je jednotka zabita, tak o ni definitivně přijdete. Jediné co můžete udělat je naverbovat si novou.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.