Cíl hry

V hře existuje několik cílů, kterých je možné dosáhnout. Jiné cíle jsou pro hráče a postavy a jiné pro aliance. Hlavně se jedná o dosažení prvních pozic v žebříčku.

 • Cíle pro postavy a hráče - Svrhnout temného černokněžníka a být na konci hry v první desítce žebříčku podle:
  • věhlasu
  • bodů za úkoly
  • počtu měst
 • Cíle pro aliance - Dobýt Černý hrad a být na konci hry v první desítce žebříčku podle:
  • věhlasu
  • bodů za úkoly
  • počtu měst
  • počtu dobytých temných měst

Hlavní cíl a konec hry

Hlavním cílem je dobýt Černý hrad, který je uprostřed mapy v posledním světě. To však není vůbec snadný úkol a než půjde Černý hrad vůbec dobýt, tak musí být splněno několik podmínek:

 • V celé hře nesmí existovat žádné temné město.
 • Aliance, která jej chce dobýt musí mít splněné všechny úkoly v černém hradu.
 • A nakonec je samozřejmě nutné mít velkou armádu aby byli poraženi všichni obránci hradu.

Jakmile je černý hrad dobyt, tak nastává konec hry. Ten však nenastane okamžitě ale má 3 fáze.

 • Ihned po dobytí hradu je vyhlášen absolutní vítěz. Což je aliance, která dobyla hrad.
 • Nastává fáze dohrávky. Hráči i aliance, které se chtějí umístit lépe v žebříčku mají týden na to aby s tím něco udělali.
 • Po uplynulém týdnu je hra zastavena. Je znemožněno přihlášení do hry a sestaví se konečené výsledky.

Výsledky hry budou archivovány a veřejně vystaveny.

Nová hra

Zhruba po 14 dnech až po jednom měsíci bude server resetován a bude obnovena nová hra. Během té doby se můžete registrovat na jiné servery, které budou vznikat s periodou zhruba 3 měsíce.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.