Založení a členství v alianci

Ihned po registraci do hry nejsi členem žádné aliance a ve hře jsi pouze sám za sebe. Pro lepší organizaci spoluhráčů je dobré být součástí aliance. Jsou dvě možnosti jak toho dosáhnout.

  • Stát se členem existující aliance.
  • Založit si vlastní alianci a přilákat do ní další hráče.

Jak se stát členem aliance?

Členem existující aliance se můžeš stát dvěma zbůsoby.

  1. Pomocí pozvánky, kterou Vám musí zaslat někdo z vedení aliance.
  2. Přihlášení do aliance, která přijímá všechny hráče.

Obě možnosti najdeš v menu "Aliance". V případě že aliance hledá nové členy, tak se zobrazí v záložce "Aliance, které hledají členy". U aliancí, které přijímají všechny hráče najdeš tlačítko "Vstoupit do aliance". Když na něj klikneš, tak se stáváš okamžitě členem vybrané aliance.

Některé aliance sice hledají členy ale nepřijímají každého. V tom případě se místo tlačítka "Vstoupit do aliance" objeví tlačítko, pro zobrazení detailu aliance. Tam si musíš najít někoho s vedení a napsat mu zprávu aby ti poslal pozvánku. Některé aliance mají v přehledu i instrukce komu máš napsat.

Pozvánky

Pokud ti přišly pozvánky do některé z aliancí, tak je najdeš v záložce "Pozvánky od aliancí". Na tomto místě můžeš pozvánku příjmout nebo jí také odmítnout. Když jí odmítneš, tak ti zmizí ze seznamu pozvánek a aliance, která ti jí poslala se dozví že jsi takto reagoval. Pozvánka bude v tomto seznamu tak dlouho dokud jí sám nezamítneš nebo dokud jí zpět nestáhne aliance.

Založení aliance

Založit alianci můžeš ve třetí a poslední záložce "Založit vlastní alianci". Cena za založení nové aliance je  100  0.

Při zakládání si musíš zvolit jméno tvé aliance a zkratku. Ve hře nesmí existovat jiná aliance, která má stejné nebo podobné jméno a nebo stejnou zkratku. Pokud si takové jméno nebo zkratku zvolíš, pak aliance nebude založena.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.