Členové aliance a jejich pravomoce

Každý hráč v alianci zastává nějakou funkci a od toho se odvíjí jeho pravomoce. Ty jsou vypsány níže. Čím vyšší má hráč funkci v alianci, tím více svou alianci zastupuje a podle toho se k němu budou chovat i ostatní hráči.

  • Nováček - Má stejné pravomoce jako člen. Slouží jen pro odlišení hráčů, kteří jsou noví.
  • Člen - Může přispívat na fóra, může číst nástěnku, podívat se na členy aliance, města od aliance a sledovat vztahy s jinými aliancemi. Nemá práva nikde nic měnit.
  • Náborář - Má stejná práva jako člen. Navíc může přijímat nové hráče a měnit funkce nováčkům a členům včetně jejich vyhazování z aliance.
  • Správce - Může měnit alianční profil a měnit vztahy s ostatními aliancemi. Dále může zakládat útoky na města a alianční úkoly. Může vytvářet nové diskuse. Může menit funkce i náborářům. Vše ostatní stejně jako náborář.
  • Zástupce - Má stejná práva jako správce s tím rozdílem, že když vůdce odejde z aliance, tak se ze zástupce automaticky stane vůdce. Navíc může měnit alianční funkce i správcům.
  • Vůdce aliance - Má stejná práva jako správce. Může měnit funkce všem členům aliance.

Každému hráči může být omezeno právo diskutovat na některých aliančních fórech. Práva diskutovat na fórech ovlivňuje jejich zakladatel.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.