Aliance

Aliance slouží ke shromáždění více hráčů, kteří mají stejný cíl. Tím cílem by měla být lepší organizace při útocích na své nepřátele a postupně tak stoupat v žebříčku.

Aliance se mohou srovnávat celkem ve čtyřech žebříčcích:

 • Žebříček podle celkových bodů (určený jako součet následujících).
 • Žebříček podle vzájemných soubojů.
 • Žebříček podle splněných úkolů.
 • Žebříček podle získaných měst.

Více viz Žebříčky aliancí.

Možnosti aliance

Aliance nabízí několik možností, které mají její členové. Některá jsou k dispozici všem a jiné pouze vedení aliance. Více o pravomocích jednotlivých členů se dočtete zde. Jednotlivé možnosti jsou:

 • Fórum - Je možné vytvořit několi různých témat s přístupem pro různé členy. Více zde.
 • Nástěnka - Zde je možné vypsat různé cíle aliance, které se vejdou na jednu stranu. Všichni mohou nástěnku číst. Vedení jí může editovat.
 • Členové aliance - Přehled všech členů aliance. Běžní členové si mohou seznam jen prohlížet. Vedení aliance může změnit funkce jednotlivých členů.
 • Správa - Zde má přístup pouze vedení. Je zde možné změnit alianční profil a nastavuje se zde i příjem nových členů.
 • Alianční města - Na tomto místě najdete přehled všech měst, které vlastní členové aliance.
 • Útoky - Zde je seznam všech útoků, které aliance provedla, nebo na které se teprve chystá.
 • Diplomacie - Zde je možné spravovat vztahy mezi aliancemi. Ke správě má přístup pouze vedení aliance.
 • Váš přehled - Přehled aliance, ve které právě jste a seznam pozvánek od jiných aliancí.

Co je nového?

Byla spuštěna oficiální beta verze
27.7.2016

Dnes jsem oficiálně spustil beta verzi hry, která poběží až do oficiálního konce podle nápovědy. Neváhejte se registrovat. Já už na vás čekám. Bronzi :-)

Delší odmlka
18.6.2016

Omlouvám se za delší odmlku ale stěhoval jsem se a měl jsem spoustu jiné práce. Hra je již téměř připravena ke spuštění. Původní plán byl začátkem prázdnin. To mi ale bohužel nevyjde. Náhradní plán je přelom července a srpna. Momentálně ještě musím předělat tutoriál, upravit nápovědu podle nové varianty hry, dále jsem upravil žebříčky a upravil upozornění na nové zprávy a upozornění na příspěvky ve fórech.

Ladím a dotvářím
18.2.2016

Většina chyb je snad už odstraněna. Z velké části jsem změnil uživatelské rozhraní. Mapa je nyní větší a věřím tomu, že mnohé věci jsou logičtěji uspořádány. Změnil jsem generování úkolů na mapě a vytvářím nové věci, které se dají koupit nebo vyrobit.

Města jsou předělána
2.12.2015

Města jsou kompletně předělána. Můžete se podívat na ukázky ze hry ale nová verze hry ještě není vydána. Všechno je potřeba ještě odzkoušet.

Opravujeme chyby
15.10.2015

Během beta testu se objevilo mnoho chyb a nedomyšlených variant. Postupně všechny chyby odstraňuji a ladím. Rozhodl jsem se, že před finálním spuštěním kompletně přepracuji města. Chvíli to potrvá ale bude to stát za to.

Spuštěna uzavřená beta verze
9.8.2015

Dnes jsem spustil uzavřenou beta verzi pro všechny zájemce, kteří se přihlásili do předregistrace. Zároveň byla upravena mapa, nahrány všechny itemy pro postavy i pro jednotky a samozřejmě byly upraveny i některé chyby. Teď je potřeba ještě spoustu věcí odladit ale ostré spuštění se pomalu ale jistě blíží.

Hlavní aktualizace
2.7.2015

Byla opravena celá řada chyb. Byl částečně předělán systém vytváření nových věcí. Upravena správa města a pozměněny dobývací útoky. Z velké části je dokončen tutoriál a upravena nápověda podle všech nových parametrů.

Také jsem aktualizoval tuto stránku s průběhem prací a nahrál nové ukázky ze hry.

Dokončena grafika města
10.6.2015

Dnes byla dokončena veškerá grafika všech budov ve městě.

Vytvoření nových grafických částí
5.4.2015

Byly vytvořeny obrázky mistrů a část jednotek.

Spuštění předregistrací
3.3.2015

Chcete-li se dozvědět kdy bude Armeron spuštěn, tak do políčka nahoře vložte svůj email a až to přijde, tak Vás budeme informovat.

Spuštěn tento web
1.3.2015

Dnes byl spuštěn tento web, kde najdete něco málo o nové webové hře Armeron.